“En iyisi olmak istiyorsanız biz sizinleyiz.”

Kumaşın Geleceğine

Yön Veren

Teknolojiyi Üretiyoruz.


Kumaş boyama ve sonlandırma makinelerinin hayata geçmesinde kapsamlı çözümler tasarlıyor ve üretiyoruz. 20 yılı aşan bilgi ve tecrübemizle sektörde en yüksek kalitede makine ve hizmeti sunarak, müşterilerimizin yatırımlarından en fazla faydayı elde etmelerine yönelik çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

İdes Makina ailesi olarak kurulduğumuz günden bu güne hizmet verdiğimiz her alanda sürekli büyümeyi hedefledik. Bu hedefi gerçek kılan, uzman çalışanlarımızın yanı sıra benzersiz ve üretim süreçlerindeki zorluklarla başa çıkan en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm personelimiz kendi alanında uzman ve müşteri memnuniyeti odaklı hareket eder.

Ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında birçok firmaya özel üretim hatları kurarak, hizmetlerimizi sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. Otomasyon ve tekstil makinelerinin kurulumdan garantisine, onarımından saha hizmetlerine kadar tüm sorumluluğu üstlenerek hareket ediyoruz.

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını anlamak bizim için önemlidir. Değişen bu ihtiyaçları karşılamak için yenilikçi pazarlama, mühendislik ve müşteri hizmetleri stratejileri geliştiriyor ve yüksek müşteri memnuniyetini faaliyetlerimizin her adımına koyuyoruz. Her müşterimiz için en doğru çözümleri en ekonomik maliyetlerle sunmayı da taahhüt ediyoruz.

Her zaman ileriye dönük, müşteri odaklı çalışma anlayışı ve ortak akılla hareket etmek hedefimizdir. Şirket değerlerimiz aldığımız her kararın temelini oluşturur. Çalışanlarımıza, paydaşlarımıza, tedarikçilerimize ve en başta da müşterilerimize değer katmak için yeniliklere öncülük ediyoruz.

Kanıtlanmış başarımızla endüstrinin ve pazarın değişen taleplerine göre kendimizi emin adımlarla yenilemeye devam edeceğiz. Çözümlerimizi sunarken, iş kalitemiz kadar teslimat hızımızla da en iyi olma yolunda, sizin için en güvenilir ortak olmak için her daim yanınızda yer alacağız.


MİSYON

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak, her zaman yeni teknolojileri uygun maliyetli çözümlerle birleştirerek herkes için uzun vadeli avantaj sağlamaktır.

VİZYON

Geleceğe yönelik tekstil makinelerinde ve otomasyon sistemlerinde teknoloji ve uzmanlığı birleştirerek, kaliteli, kapsamlı ve yenilikçi çözümler sunan küresel bir firma olmaktır.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti Hedefi ile Çalışmak


Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, bizim için son derece önemlidir. Bu nedenle onların ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayıp karşılamadığımızı her zaman kontrol ederiz. Müşteri memnuniyetini arttırmanın yanı sıra ürün ve tedarikçi kalitemizi geliştirmek için de çalışırız. Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler, kendimizi geliştirmek için kullandığımız en önemli araçlardan birisidir.

Sürekli İyileştirme ve Gelişim Temelli Çalışmak


Süreçlerimizin temel amacı müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktır. Bu hedefe ulaşmak için süreçlerimizi düzenli olarak gözden geçirir ve iyileştirmelerle, daima ileri doğru gitmek için çalışırız. Sürekli gelişme ve öğrenme temelli faaliyetlerimizle müşterilerimize ve kendimize değer katmak için çalışıyoruz.

En Büyük Kaynağımız İnsandır…


Yaptığımız her işin merkezinde insan yer alır. Bu amaçla da ekip çalışmasına değer verir ve güvene dayalı kalıcı ilişkiler kurmak için çalışırız. Çalışanlarımızı geliştirmek ve güçlendirmek için emek ve çaba harcarız. Herkesin saygı gördüğü, elinden gelenin en iyisini yaptığı, olumlu ve güvenli bir çalışma ortamını teşvik eden iş anlayışını her bir davranışımıza yansıtırız…

Design & Development WeThink Medya